VIDEO Anderson Silva vs Chris Weidman UFC 162 CAŁA WALKA i SKRÓT ZOBACZ WIDEO: SENSACJA i Koniec epoki, koniec największej legendy MMA

VIDEO ANDERSON SILVA vs CHRIS WEIDMAN CAŁA WALKA FULL FIGHT HIGHLIGHTS UFC 162 6-7.07.2013 videos yotube hd MMA

Siedem i pół roku to w MMA ćwierćwiecze. Tyle czasu Anderson Spider Silva był niepokonanym mistrzem świata najważniejszej organizacji świata UFC. W weekend brazylijska legenda sztuk walki ustąpiła na rzecz młodszego o prawie dekadę Amerykanina Chrisa Weidmana na gali UFC 162 noszącej podtytuł po prostu „Silva vs Weidman”.

Anderson Silva przez większość fachowców MMA na świecie był uważany za najlepszego zawodnika mieszanych sztuk walki na świecie bez podziału na kategorie wagowe. Wygrał w UFC siedemnaście pojedynków z rzędu od stycznia 2006 roku (gdy przegrał przez dyskwalifikacje za kopnięcie rywala) do nocy z 6 na 7 lipca naszego czasu. O gigantycznej popularności Silvy i jego niesamowitym poziomie niech świadczy jego gaża za ostatnią galę – za samo wyjście 38-letni Brazylijczyk zgarnął 600 tysięcy dolarów (a jego rywal tylko 24 tysiące!).

UFC 162 – Anderson Silva vs Chris Weidman CAŁA WALKA – Full Fight Video

2013 MMA fight – Anderson Silva vs Chris Weidman – fight Video UFC 162
CAŁA WALKA

Porażkę Andersona Silvy można porównać do pierwszej (prawdziwej) porażki Fedora Emelianenko z Big Footem Silvą… to koniec pewnej epoki w MMA.

Była to pierwsza porażka pająka przez nokaut. Dość powiedzieć, że od 1997 roku (!!!) Brazylijczyk przegrał dwie walki przez poddanie, jedną przez decyzję, a jedną przez dyskwalifikację kopnięcie w głowę leżącego rywala. Poza tym odniósł 33 zwycięstwa, w których wielokrotnie, jak Roy Jones Junior ośmieszał rywali brakiem gardy w stójce. Wczoraj ten obraźliwy styl skończył się dla Silvy wielkim upokorzeniem…


Chris Weidman – Anderson Silva 2013 NOKAUT VIDEO

KLIKNIJ W TRÓJKĄT aby odpalić video

ANDERSON SILVA CHRIS WEIDMAN WYWIADY PO WALCE FULL HD


DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOKU BĄDŹ NA BIEŻĄCO! KLIKNIJ TUTAJ LUB NA IKONĘ FACEBOOKA


Robert Lewandowski wszystkie gole w bundeslidze sezonu 2013-2014 wideo

VIDEO: WSZYSTKIE GOLE ROBERTA LEWANDOWSKIEGO W BUNDESLIDZE W SEZONIE 2013/2014 – ZOBACZ 20. BRAMEK KRÓLA STRZELCÓW

VIDEO: 20-LETNIA JUSTYNA KOWALCZYK DEBIUT NA MŚ W 2003 ROKU

2003 MŚ Deabiut Justyny Kowalczyk wideo młoda 20-letnia
 

VIDEO: 12-LETNI KAMIL STOCH 128 metrów na Wielkiej Krokwi

12-letni KAMIL STOCH jako dziecko młodziutki wideo wywiad archiwumgwiazd_pl

kubica_kurzajewski_98-300x165VIDEO: Młodziutki 14-letni Robert Kubica i młody Kurzajewski +jego wtopy

Dan Osman free solo human flag ludzka flaga wisi nad przepaścią

Facet o „tytanowych jajach”: Szaleniec, czy najodważniejszy człowiek świata? Robił, rzeczy niewyobrażalne…i zginął tragicznie (To zdjęcie to nie fake + 5x wideo)