VIDEO: KRZYSZTOF JOTKO vs BRUNO SANTOS UFC (CAŁA WALKA) Wspaniały debiut Polaka wygrał z niepokonanym Brazylijczykiem. Efektowny BREAK DANCE radości na koniec ZOBACZ!

WIDEO YOTUBE Krzysztof Jotko vs Bruno Santos CAŁA WALKA SKRÓT UFC Fight Night 33

Niepokonany w zawodowej karierze MMA KRZYSZTOF JOTKO pokonał w swoim debiucie w UFC także niepokonanego dotychczas Brazylijczyka Bruno Santosa na gali UFC Fight Night 33 w Australii.

Obaj fighterzy przed tym pojedynkiem mieli niesamowity, nieskazitelny bilans 13-0 i obaj debiutowali w największej i najsilniejszej organizacji mieszanych sztuk walki na świecie.

Jotko wygrał ostatecznie po trzech rundach przez jednogłośną decyzję sędziów – dwaj z nich przyznali naszemu wojownikowi wygraną w dwóch z trzech rund (29:28) natomiast trzeci uznał, że Polak był lepszy we wszystkich trzech odsłonach pojedynku (30-27).

Poniżej wideo z całą walką, także wejściem Polaka i jego znakiem firmowym… break-dance’em radości po zwycięstwie na koniec. Zanim 24-letni fighter zaczął trenować MMA ćwiczył… właśnie ten styl tańca.

Bruno Santos vs Krzysztof Jotko – UFC Fight Night 33 (Wejście+Walka+Werdykt i taniec Jotki)Bruno Santos vs. Krzysztof Jotko 3 runda + DECYZJA I BREAK DANCE RADOŚCI POLAKA UFC


DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOKU BĄDŹ NA BIEŻĄCO! KLIKNIJ TUTAJ LUB NA IKONĘ FACEBOOKA


Robert Lewandowski wszystkie gole w bundeslidze sezonu 2013-2014 wideo

VIDEO: WSZYSTKIE GOLE ROBERTA LEWANDOWSKIEGO W BUNDESLIDZE W SEZONIE 2013/2014 – ZOBACZ 20. BRAMEK KRÓLA STRZELCÓW

VIDEO: 20-LETNIA JUSTYNA KOWALCZYK DEBIUT NA MŚ W 2003 ROKU

2003 MŚ Deabiut Justyny Kowalczyk wideo młoda 20-letnia
 

VIDEO: 12-LETNI KAMIL STOCH 128 metrów na Wielkiej Krokwi

12-letni KAMIL STOCH jako dziecko młodziutki wideo wywiad archiwumgwiazd_pl

kubica_kurzajewski_98-300x165VIDEO: Młodziutki 14-letni Robert Kubica i młody Kurzajewski +jego wtopy

Dan Osman free solo human flag ludzka flaga wisi nad przepaścią

Facet o „tytanowych jajach”: Szaleniec, czy najodważniejszy człowiek świata? Robił, rzeczy niewyobrażalne…i zginął tragicznie (To zdjęcie to nie fake + 5x wideo)