VIDEO: KRZYSZTOF JOTKO vs BRUNO SANTOS UFC (CAŁA WALKA) Wspaniały debiut Polaka wygrał z niepokonanym Brazylijczykiem. Efektowny BREAK DANCE radości na koniec ZOBACZ!

WIDEO YOTUBE Krzysztof Jotko vs Bruno Santos CAŁA WALKA SKRÓT UFC Fight Night 33

Niepokonany w zawodowej karierze MMA KRZYSZTOF JOTKO pokonał w swoim debiucie w UFC także niepokonanego dotychczas Brazylijczyka Bruno Santosa na gali UFC Fight Night 33 w Australii.

Obaj fighterzy przed tym pojedynkiem mieli niesamowity, nieskazitelny bilans 13-0 i obaj debiutowali w największej i najsilniejszej organizacji mieszanych sztuk walki na świecie.

Jotko wygrał ostatecznie po trzech rundach przez jednogłośną decyzję sędziów – dwaj z nich przyznali naszemu wojownikowi wygraną w dwóch z trzech rund (29:28) natomiast trzeci uznał, że Polak był lepszy we wszystkich trzech odsłonach pojedynku (30-27).

Poniżej wideo z całą walką, także wejściem Polaka i jego znakiem firmowym… break-dance’em radości po zwycięstwie na koniec. Zanim 24-letni fighter zaczął trenować MMA ćwiczył… właśnie ten styl tańca.

Bruno Santos vs Krzysztof Jotko – UFC Fight Night 33 (Wejście+Walka+Werdykt i taniec Jotki)Bruno Santos vs. Krzysztof Jotko 3 runda + DECYZJA I BREAK DANCE RADOŚCI POLAKA UFC