Słynny skoczek narciarski z Norwegii z apelem do POLAKÓW – mówi po polsku! ZOBACZ VIDEO!

Norewski skoczek narciarski mówi po polsku zabrasza na hollmenkolen zdjęcia wideo video

Słynny norweski skoczek narciarski Bjørn Einar Romøren zwrócił się przy pomocy YOUTUBE`a do Polaków. Były rekordzista świata świata w długości skoku na nartach zaprasza nas na marcowe zawody w Holmenkollen.

O pomoc w promocji poprosili słynnego lotnika organizatorzy, którzy mają problemy z frekwencją po tym, jak Adam Małysz zakończył karierę. Norwegowie przyznali, że 0obniżyli nawet ceny biletów (do 100 koron) aby więcej Polaków pojawiło się na skocznie pod Oslo.

Bjørn Einar Romøren obecnie przechodzi rehabilitacje po operacji kręgosłupa. 31-letni skoczek specjalizował się zawsze w lotach narciarskich na największych skoczniach mamucich.

W 2005 roku skoczył w Planicy 239 metrów, co przez 6 lat było nieoficjalnym rekordem świata. FIS „dla bezpieczeństwa” zawodników nie notuje oficjalnie rekordów świata w skokach narciarskich.

Wracając do filmiku Norwegowi poszło całkiem nieźle, w końcu nasz język należy do najtrudniejszych na świecie… Nawet jeśli czytał, jak Benedykt XIV – czyli zapis fonetyczny z kartki.

Bjørn Einar Romøren mówi po polsku do POLAKÓWDOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOKU BĄDŹ NA BIEŻĄCO! KLIKNIJ TUTAJ LUB NA IKONĘ FACEBOOKA


Robert Lewandowski wszystkie gole w bundeslidze sezonu 2013-2014 wideo

VIDEO: WSZYSTKIE GOLE ROBERTA LEWANDOWSKIEGO W BUNDESLIDZE W SEZONIE 2013/2014 – ZOBACZ 20. BRAMEK KRÓLA STRZELCÓW

VIDEO: 20-LETNIA JUSTYNA KOWALCZYK DEBIUT NA MŚ W 2003 ROKU

2003 MŚ Deabiut Justyny Kowalczyk wideo młoda 20-letnia
 

VIDEO: 12-LETNI KAMIL STOCH 128 metrów na Wielkiej Krokwi

12-letni KAMIL STOCH jako dziecko młodziutki wideo wywiad archiwumgwiazd_pl

kubica_kurzajewski_98-300x165VIDEO: Młodziutki 14-letni Robert Kubica i młody Kurzajewski +jego wtopy

Dan Osman free solo human flag ludzka flaga wisi nad przepaścią

Facet o „tytanowych jajach”: Szaleniec, czy najodważniejszy człowiek świata? Robił, rzeczy niewyobrażalne…i zginął tragicznie (To zdjęcie to nie fake + 5x wideo)